Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
For a smaller footprint, with generous storage and soft bowfront design, the 34-inch Trancas three drawer nightstand is a great option. The design features raised moldings around the drawer front and sits on bracket feet.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 34W x 19D x 32H in. |
|---|
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 34 × 32 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.