Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
There are multiple bedside chests available, this nightstand has two generous self-closing drawers for storage and features tapered legs and custom pendent hardware.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 32W x 19.5D x 32H in. |
|---|
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 32 × 32 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | TIDES |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Laguna |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.