Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
This night table offers a perfect balance for display and storage option for smaller bedrooms The design features a soft-close drawer at the top and an inset cane shelf at the bottom. It is finished on the back, making it ideal as a chairside table in the living room. The piece is available in the Table Rock finish, or as shown with a Tides base and Table Rock top.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 19W x 19D x 30H in. |
|---|
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 30 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | TIDES |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Laguna |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.