Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The smallest of the three nightstands in the group, this bedside table features a leather wrapped pencil rattan drawer box on saber shaped rattan legs. One pencil rattan shelf provides more storage, while a finished back allows for a variety of placements.
| Storage | Yes |
|---|---|
| Leather | Yes |
| Dimensions | 19.5W x 19.5D x 29H in. |
|---|
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 19.5 × 29 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | CARIBBEAN SUNSET |
| Style | Traditional |
| Collection | Bali Hai |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.