Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Features six soft-close drawers with hardware offset to meet in the center of the double dresser, with a chamfered frame around the bank of drawers. The contrasting Tunis finish on the base and feet is in the deep espresso fnish with pairs well with the wire-brushed medium taupe Senegal finish.
| Dimensions | 70W x 20D x 34H in. |
|---|
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 70 × 34 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SENEGAL |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Zanzibar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.