Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
This Cannes single dresser is available in the Buff accent finish which is gently distressed, painted, in a warm chestnut coloration. Features include three drawers with heavy-duty drawer guides, pendant hardware and fluted bun feet.
| Dimensions | 48W x 22D x 38H in. |
|---|
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 38 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | BUFF |
| Style | Traditional |
| Collection | Villa Blanca |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.