Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 12-drawer dresser offers a wonderful option for storage with woven raffia drawer fronts and end panels, framed in leather-wrapped bamboo carvings. Pair with the Savana mirror to complete the look.
| Storage | Yes |
|---|---|
| Leather | Yes |
| Dimensions | 68W x 20D x 40.25H in. |
|---|
| Weight | 263 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 40.25 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | BERMUDA SANDS |
| Style | Transitional |
| Collection | Twin Palms |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.