Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 3-drawer single dresser has decorative diamond shaped overlays with turned bun feet. The clean lines of the framed diamond motif offer an elegant counterpoint to the soft curves of the bed when used as a nightstand.
| Dimensions | 55.25W x 21.25D x 40.25H in. |
|---|
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.25 × 55.25 × 40.25 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.