Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The eight full-extension self-closing drawers are ideal for clothing storage, and the elegant silver gray painted drawer interiors are a custom touch. The beveled face frame on the front of the piece is highlighted by a dark charcoal bead molding. Classic tapered legs complete the design.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 68W x 21D x 37H in. |
|---|
| Weight | 282 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 68 × 37 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | PLATINUM |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ariana |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.