Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Palma drawer chest has six drawers with heavy-duty drawer guides for ample storage. The design features a cantilevered top row of drawers, decorative turned posts and fluted bun feet.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 48W x 22D x 54H in. |
|---|
| Weight | 306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 54 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | POLO MALLET WHITE |
| Style | Traditional |
| Collection | Villa Blanca |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.