Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The storage chest features bamboo carved moldings with raffia door panels, drawer front and end panels. Its tapered feet have antique brass finished metal ferrules. Behind its two doors are two adjustable shelves.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 38W x 23D x 30H in. |
|---|
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 38 × 30 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | BERMUDA SANDS |
| Style | Transitional |
| Collection | Twin Palms |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.