Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
With five full-extension self-closing drawers, this chest offers generous storage and a sophisticated look, with Zebrano veneer running horizontally on the drawer faces and vertically on the end panels. Custom hardware has a soft, brushed stainless finish.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 40W x 20D x 56H in. |
|---|
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 40 × 56 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | NIKKA |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kitano |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.