Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Maximize square footage with ample and stylish bedroom storage. The Westward gentleman’s chest features s soft bowfront design with raised molding around each of the 8 drawers and elegant pendant hardware, on bracket feet.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 52W x 20D x 50H in. |
|---|
| Weight | 267 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52 × 50 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.