Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The breakfront bachelors chest adds unique flair with its woven raffia drawer fronts adding both interest and texture. The three storage drawers offer versality for use in the bedroom, foyer, or family room.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 36.75W x 19D x 32H in. |
|---|
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36.75 × 32 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SOMERS ISLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Ivory Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.