Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Dry Creek hall chest features faux horn on the drawer fronts trimmed with Calais brass perimeter and burnished bronze drawer pulls. The drawers are slightly inset within the mitered frame which sits on block foot base.
| Dimensions | 48W x 18D x 35H in. |
|---|
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 35 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | MONTEREY |
| Style | Transitional |
| Collection | Carmel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.