Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The strong contemporary lines are accentuated by horizontal channeling in the upholstered headboard. Brushed stainless inlays define the perimeter of the headboard, footboard, and side rails. The upholstered panel comes standard in fabric 407112 Wheat, but may be customized using any railroaded fabric for an upcharge.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 64.5W x 88D x 90H in. |
|---|
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 64.5 × 90 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | FARRINGTON |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Macarthur Park |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.