Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Dimensional design highlights the shadowing effect created by three horizontal floating panels on the headboard and one on the footboard framed by a back panel in the contrasting Shadow finish. The tapered legs on the footboard are slightly splayed in a nod to mid-century modern styling.
| Dimensions | 63.25W x 87.25D x 57.75H in. |
|---|
| Weight | 295 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.25 × 63.25 × 57.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SAND DRIFT |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sunset Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.