Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Designs in Ocean Breeze are unique in their use of natural materials like leather-wrapped rattan on the frame of the Siesta Key bed. The headboard, footboard and side rails feature a vertical braided pattern of woven banana leaf.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 76.25W x 95.25D x 68H in. |
|---|
| Weight | 247 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95.25 × 76.25 × 68 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Bed Size | California King |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.