Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The iconic plantation shutter headboard design is a classic silhouette which creates the perfect canvas for colorful bedding or layering textured neurtals. For proper set-up and support, add the 001-750 metal bed frame.
| Dimensions | 67.75W x 3.75D x 67.25H in. |
|---|
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.75 × 67.75 × 67.25 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Bed Size | Queen Headboard |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.