Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Wood framed upholstered panel available in fabric 221311 Sanibel, a stain-resistant performance fabric with the look and hand of natural woven linen, in a sandy white coloration. the platform height footboard and side rails have tapered feet. For headboard only, add 001-750 metal bed frame for proper set-up and support.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 64.75W x 4D x 66H in. |
|---|
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 64.75 × 66 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Bed Size | Queen Headboard |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.