Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Beautiful cathedral cherry on the side rails and footboard of the bed blend seamlessly with the softness of the tufted headboard offering a fresh take on contemporary design. The upholstered headboard is available only as shown in a soft and durable microfiber in a light hazelnut coloration.
| Dimensions | 81W x 87D x 65H in. |
|---|
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 81 × 65 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | CARRILLO |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Laurel Canyon |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.