Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
With a nod to classic British architectural design, a distinctive quatrefoil-and-diamond pattern is a recurring theme throughout Ivory Key. The headboard features the design over a raffia panel. Raffia is also on the footboard and side rails.
| Dimensions | 84W x 90D x 92H in. |
|---|
| Weight | 335 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 84 × 92 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SOMERS ISLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Bed Size | King |
| Collection | Ivory Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.