Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Legendary for interpreting island living, Tommy Bahama is also about relaxing with family and friends. Guests will feel quite welcome in your resort inspired getaway with the leather wrapped rattan and woven raffia headboard. Be sure to order 001-766 metal bedframe for proper set-up and support.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 82.25W x 5.75D x 60.75H in. |
|---|
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 82.25 × 60.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SOMERS ISLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Bed Size | King Headboard |
| Collection | Ivory Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.