Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 36-inch diameter mirror has a metal frame in the champagne finish with a radial pattern of white oak veneer. The mirror plate has a 1-inch bevel.
| Diameter | 36 in. |
|---|---|
| Dimensions | 36W x 1.25D x 36H in. |
| Weight | 51.00 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 36 × 36 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SAND DRIFT |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sunset Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.