Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Designed to hang vertically or horizontally, the La Costa mirror features a raffia-clad frame with a decorative metal insert, adding both a touch of color and dimension to the piece. The mirror plate has a 1-inch bevel, adding a touch of sparkle to the room.
| Dimensions | 52W x 2D x 32H in. |
|---|
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 52 × 32 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | SANDSTONE |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | Newport |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.