Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The shapely silohette is as striking above a dresser in the bedroom as it is above a console in the foyer. The woven raffia panel creates interest and texture that captures the subtle parchment highlights over the crisp whilte finish.
| Dimensions | 37.5W x 1.75D x 49.75H in. |
|---|
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 37.5 × 49.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SOMERS ISLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Ivory Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.