Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The casual contemporary aesthetic blends clean architectural lines with layers of texture in a soft natural color palette. Our Gramercy headboard pairs soft Italian ultrasued in a mocha brown with oak grain in warm brown undertones of a cerused gray finish. Be sure to order 001-750 metal bedframe for proper set-up and support.
| Dimensions | 63W x 4D x 60H in. |
|---|
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 63 × 60 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | PRIANO |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Santana |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.