Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Zuma upholstered headboad blends sweeping curves on the crown of the headboard with a padded upholstered panel. It is also available in your choice of fabrics or COM as 926-144UHB. Add the platform footboard and side rails to complete the bed or the 001-766 metal bedframe for proper support as a headboard only option.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 82.5W x 5D x 73H in. |
|---|
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 82.5 × 73 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.