Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Grand Isle headboard features an upholstered panel and self welt in fabric 234012 Sandhill, an indoor performance fabric with a linen weave construction and a soft hand in shades of ivory and taupe. The upholstered panel is framed with a mitered concave wooden molding in the Sunwashed finish. Be sure to order the deluxe metal frame for proper set-up and support.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 63W x 3.5D x 63.75H in. |
|---|
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 63 × 63.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SUNWASHED |
| Style | Coastal |
| Collection | Key Biscayne |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.