Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Constructed of Poplar solid and Oak veneer |
|---|---|
| 6/0-6/6 Uph Headboard | 46180-46172-46185 King Uph Bed Size: 81 1/4″ wd x 85 3/4″ dp x 60″ ht |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | 46180-46172-46183 King Uph Storage Bed Size: 81 1/4″ wd x 93 3/4″ dp x 60″ ht |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | 46180-46182-46185 California King Uph Bed Size: 81 1/4″ wd x 89 3/4″ dp x 60″ ht |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | 46180-46182-46183 California King Uph Storage Bed Size: 81 1/4″ wd x 97 3/4″ dp x 60″ ht |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Upholstered with 100% Linen |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Cleaning code: WS |
| Dimensions | 81.25″W X 04.25″D X 60.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| 46180-46172-46185 King Uph Bed Size: 81 1/4″ wd x 85 3/4″ dp x 60″ ht | Yes |
| 46180-46172-46183 King Uph Storage Bed Size: 81 1/4″ wd x 93 3/4″ dp x 60″ ht | Yes |
| 46180-46182-46185 California King Uph Bed Size: 81 1/4″ wd x 89 3/4″ dp x 60″ ht | Yes |
| 46180-46182-46183 California King Uph Storage Bed Size: 81 1/4″ wd x 97 3/4″ dp x 60″ ht | Yes |
| Upholstered with 100% Linen | Yes |
| Cleaning code: WS | Yes |
| Weight | 138.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 81.25 × 60 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Gray Wash |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Vogue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.