Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Constructed of solid pine |
|---|---|
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | 39380-39381-39372 King LED Panel Bed |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 79.5″ wide x 89″ deep x 60″ high |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | 39380-39387-39376 King LED Panel Storage Bed |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 79.5″ wide x 96″ deep x 60″ high |
| 6/0-6/6 Led Panel Headbd | Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard |
| Dimensions | 80.50″W X 03.50″D X 60.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| 39380-39381-39372 King LED Panel Bed | Yes |
| Fully Assembled: 79.5″ wide x 89″ deep x 60″ high | Yes |
| 39380-39387-39376 King LED Panel Storage Bed | Yes |
| Fully Assembled: 79.5″ wide x 96″ deep x 60″ high | Yes |
| Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard | Yes |
| Weight | 81.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 80.5 × 60 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.